Yavru Kedilerde Beslenme Nasıl Olmalıdır  ?

Yavru Kedilerde Beslenme Nasıl Olmalıdır ?

Yavru Kedilerde Beslenme Nasıl Olmalı ?

Yavru Kedilerde Beslenme Nasıl Olmalı ? Yavru kedilerde beslenme çok önemli ve özel bir süreçtir. Yavru kedilerin sağlıklı gelişimi için öncelikle anneye ve yavrulara özel mama ve ek besin tercih edilmelidir. Anne kedinin sağlıklı bakımı .doğacak yavrunun ideal kilo ve sağlıkda doğmasına faydalı olur. Anneye gerek doğum anında ve doğum sonrasında desteğiniz çok önem taşır. Anne kedi hamilelikde ve doğum anında sizin sevgi ve ilginize ihtiyaç duyar .

Royal Canin kedi sütü bu dönemde çok faydalıdır. Sağlıklı yavrular için sağlıklı beslenme şartrır.

YAVRU KEDİLER İÇİN TÜM EK BESİN VE VİTAMİNLERİ https://www.ikininkaresi.com/zoogross DA BULABİLİRSİNİZ.

Yavru kediler i.in kaliteli mama ve taze su her zaman yavruların mama ve su kaplarında hazır olmalıdır. Yavru kediler ortalama 28 . günde kuru mamaya geçerler. Bu sürece kadar annelerini emen bebekler için anne özel olarak beslenmelidir. Anne kedi sağlıklı bir hamililelik geçirmelidir. Anne kediler için yaş ve kuru mamalar verilerek arada ek besin ve vitamin verilerek bu süreçte sağlıklı bir beslenme sağlanır.Yavrular için özelikle baby ve kitten kedi mamaları tercih edilmelidir.

Yavru kediler için tavsiye edilen mamalarımız nelerdir?

Royal Canin Mother And Baby

Pro Plan Junior Advance KİTTEN

Felicia Kitten

Brit Kitten

N&D Kitten

Bu mamalar kendimizin kullandığı ve faydalarını gördüğümüz yavru kedi mamalarıdır. Sağlıklı ve mutlu yavru kediler i.in özenle bakım ve bol bol sevgi şarttır.

BABY CAT ile ilgili görsel sonucuShare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir