Flexi Limited Edition Yeni Gezdirme Serileri

Flexi Limited Edition Yeni Gezdirme Serileri

Dünyanın her yanından milyonlarca köpek sahibi tarafından kullanılan Flexi gezdirme tasmalarının yeri serisini sizlere aktarmak istiyoruz.

Flexi Limited Edition, sınırlı sayıda üretilip piyasaya sürülen yeni seri maksimum 25kg ağırlığındaki köpeklerde kullanılabilir. 5 metre uzunlukta şerit ipi ile köpeğinizi rahatça gezdirebilirsiniz.

Deneme Ürünü

Flexi Limited Edition gezdirme tasmasını isterseniz biraz tanıyalım…

Serbest Hareket: Flexi’yi daima sapından tutun. Fren düğmesine basmadığınız sürece tasmanın ipi veya kayışı, yumuşak biçimde kısalır veya uzar. Bu da köpeğinizin serbest hareket etmesini sağlar.

Durdurma: Fren düğmesini baş parmağınızla aşağı itin. Köpek size doğru gelirken fren düğmesinden elinizi çekin ve böylece tasmanın ipinin gergin durumda kalmasını sağlayın. Köpeğinizin istemediğiniz yerlere gitmesini engellemiş olursunuz.

Deneme Ürünü

Kendine Çekme: Kolunuzu Flexi ile beraber öne doğru hareket ettirin. Fren düğmesini baş parmağınızla aşağı itin ve kolunuzu kendinize doğru çekin. Fren düğmesinden elinizi çekip kolunuzu flexi ile beraber tekrar öne doğru hareket ettirirseniz, tasmanın ipi otomatik içe sarar. Bu sayede köpeğiniz ile aranızdaki mesafeyi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Yanında Yürütme: Köpeğinizi yanınıza çekin, fren düğmesini aşağı itin ve kilit tertibatını baş parmağınızla öne itin. Bu şekilde Flexi’nin ipinin sabit kalmasını sağlarsınız ve köpeğiniz ile beraber yürürsünüz. Tekrar serbest hareket moduna geçmek için kilit düğmesini geri almanız yeterli olacaktır.

Deneme Ürünü

Flexi tasmanın alt tarafında bulunan boşluğa yine Flexi’nin kendi ürettiği Multi Box aparatını takabilirsiniz. Multi Box içerisine, köpeğinizi park ve bahçelerde eğitirken kullanacağınız bisküvileri koyabilirsiniz. Ya da dışkı poşetinizi yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir